Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Staying at Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia, guests can visit University Museum of Art, which is about 10 minutes' drive away.
The accommodation offers a convenient location, within 2 km of Praca Sergio Pacheco, while natural sights like the large park "Parque do Sabia" are 4.8 km away. This Uberlandia holiday home is located around a 15-minute drive from Rondon Pacheco Performing Arts Theater. Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia is 4.7 km from family-friendly places such as Uberlandia Zoo.
The windows at the property overlook the pool. This Uberlandia accommodation comes with a bathroom with a shower.
The Uberlandia villa includes a full kitchen with a fridge, an oven, and kitchenware, allowing guests to prepare their own meals. Offering Italian dishes, dessert restaurant Amarena Sorvetes is located steps away from Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia. The closest airport is Ten. Cel. Av. Cesar Bombonato, which is 5 km from the Uberlandia accommodation.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Tea és kávéfőző
- Vasaló eszközök
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia milyen messze van a Ten. Cel. Av. Cesar Bombonato repülőtértől?
A Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia autóval 10 percre van a Ten. Cel. Av. Cesar Bombonato repülőtértől. - ❓
Medence elérhető a Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia kínálatából?
Igen, a Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Az ingatlan biztosít konyhát?
Ez az ingatlan kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia területén tartózkodunk?
Uberlândia nevezetességei közé tartozik az Uberlândiai Kongresszusi Központ és a Victório Siquierolli Városi Park, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Casa Com Piscina Aquecida E Churras Em Uberlandia területétől. Ezenkívül a Rondon Pacheco Színház (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.